Cultuurwinkel Breda logo Project aanmelden
Adressen

Algemeen: Nieuwe Veste 

Bezoekadres: Molenstraat 6,  4811 GS Breda

Postadres: Postbus 1951, 4801 BZ Breda 

onderwijs@nieuweveste.nl

 

Contactpersoon De Ontdekking:

Annette Truijens (projectleider)

a.truijens@nieuweveste.nl

0652813786

 

Contactpersonen VO:

Wendy Goossens (projectleider)

w.goossens@nieuweveste.nl

06-51966876

 

Dianta de Vries (consulent)

d.de.vries@nieuweveste.nl\

06 51783914

 

contactpersonen PO:

Eileen Beneken (consulent)

E.beneken@nieuweveste.nl

06-52813772

 

Lizet van Beek (consulent)

E.van.beek@nieuweveste.nl

06-51389226

 

contactpersoon cultuuracademie Breda PO:

Yvonne van der Ham

y.van.der.ham@nieuweveste.nl

0622757395

Inschrijven Nieuwsbrief

Inschrijven Nieuwsbrief

Nieuwsbrieven archief

 

© Cultuurwinkel Breda