Cultuurwinkel Breda logo Project aanmelden
Wie zijn we?
Cultuurwinkel Breda is in 2010 in het leven geroepen om het cultuureducatie beleid van Gemeente Breda vorm te geven en uit te voeren.
Cultuurwinkel Breda maakt onderdeel uit van Stichting Nieuwe Veste en wordt bijgestaan door twee werkgroepen en een Raad van Advies.


Algemeen:

Nieuwe Veste 

Bezoekadres: Molenstraat 6,  4811 GS Breda

Postadres: Postbus 1951, 4801 BZ Breda 

 

Contactpersonen VO:

Wendy Goossens (projectleider)

w.goossens@nieuweveste.nl

06-51966876

 

Dianta de Vries (consulent)

d.de.vries@nieuweveste.nl

06 51783914

 

contactpersonen PO:

Annette Truijens (projectleider)

a.truijens@nieuweveste.nl

0652813786

 

Eileen Beneken (consulent)

e.beneken@nieuweveste.nl

06-52813772

 

Lizet van Beek (consulent)

l.van.beek@nieuweveste.nl

06-51389226

 

contactpersoon cultuuracademie Breda PO:

Yvonne van der Ham

y.van.der.ham@nieuweveste.nl

0622757395

 

 

Werkgroepen

  • Primair onderwijs: werkgroep De Ontdekking
    Werkgroep De Ontdekking is een besloten overleg, bestaande uit vertegenwoordigers uit het onderwijsveld en culturele instellingen.
  • Voortgezet onderwijs: Netwerkbijeenkomst VO
    Overleg met  vertegenwoordigers van culturele instellingen en kunstvak- en cultuurcoördinatoren + docenten van zowel boven- als onderbouw. Het Overleg Cultuuronderwijs is bedoeld om de actualiteit te bespreken, kennis te delen, elkaar te inspireren met ervaringen uit de praktijk en vraag & aanbod af te stemmen.

Cultuurwinkel Breda (onder meer De Ontdekking) maakt deel uit van Nieuwe Veste

Het bestuur van Stichting Nieuwe Veste Breda bestaat uit de directeur-bestuurder Gertjan Endedijk en de Raad van Toezicht.

Kijk voor uitgebreide informatie op de website > www.nieuweveste.nl



 

© Cultuurwinkel Breda